کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی طراحی سایت رایگان
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
loading...
YourAds Here YourAds Here

طراحی سایت رایگان

بازدید : 0
شنبه 9 مهر 1401 زمان : 11:54

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد گوگل از PageRank برای تعیین اهمیت صفحات استفاده می کند که یکی از مهمترین فاکتورهای اندازه گیری نتایج گوگل است. رتبه صفحه توسط بنیانگذاران گوگل لری پیج و سرگئی برین در استنفورد پیشنهاد شد. و در واقع کلمه PageRank از نام لری پیج گرفته شده است.
رتبه صفحه چگونه محاسبه می شود؟
اعتقاد مدیران گوگل این است که صفحاتی که لینک های بیشتری دارند صفحات مهم و مهم تری هستند. الگوریتم آنها لینک های ورودی را رای خوبی برای وب سایت در نظر می گیرد. تاثیر یک لینک ورودی در رتبه بندی صفحه شما به عوامل مختلفی مانند صفحه صفحه لینک شده، تعداد صفحات لینک شده در آن و اینکه آیا لینک دنبال می شود بستگی دارد.
در واقع این اصل بسیار قابل قبول است زیرا داشتن لینک های خروجی زیاد به این معنی است که تاثیر زیادی در معرفی منابع به سایت ندارد.
پیچ پیچ چقدر مهم است؟
رتبه صفحه یکی از عوامل متعددی است که بر روی رتبه بندی نتایج گوگل تاثیر می گذارد و تاثیر بسزایی در آن دارد، از طرفی این فاکتور که عددی بین 1 تا 10 است معیار خوبی برای تعیین میزان محبوبیت و اعتبار سایت شما از دید بازدیدکنندگان که تاثیر بسزایی دارد باعث جذب تبلیغات در سایت می شود.
معایب PageRank چیست؟
پس از مدتی، مردم راه‌های افزایش رتبه صفحه را می‌دانند و با استفاده از تکنیک‌هایی مانند بمب‌های گوگل و لینک‌های لینک، این سطح از اثربخشی را می‌پرسند، اما در حال حاضر گوگل تمرکز خود را روی سایت‌هایی که لینک‌های زیادی به صفحات غیرمرتبط دارند، نمی‌کند. تشخیص و ظرافت می دهد و با این کار از افزایش ناعادلانه رتبه صفحه جلوگیری می کند. به همین دلیل از تبادل لینک با صفحات غیرمرتبط و ثبت سایت خود در دایرکتوری های وب که رتبه صفحه گوگل بالایی ندارند خودداری کنید زیرا باعث کاهش اعتبار سایت شما می شود.
رتبه صفحه سایت من چقدر است؟
گوگل هر سال 4 بار پیج رنک را از 1 تا 10 تعیین می کند. این معیار برای هر صفحه به صورت جداگانه تعریف شده است و به کل وب سایت مربوط نمی شود. صفحات مختلفی با PageRank 10 وجود دارد. شما می توانید از افزونه های مرورگر یا سایت های بررسی SEO مانند moonsy برای تعیین رتبه صفحه سایت خود یا سایرین استفاده کنید.
برای افزایش رتبه صفحه چه باید کرد؟
بهترین راه برای افزایش رتبه صفحه، دریافت لینک های ورودی به سایت خود از سایت های با رتبه صفحه بالا است. می توانید با دیگران پیوند تبادل کنید، اما این کار را فقط با صفحات پیوند داده شده و تعداد محدودی انجام دهید. برای تبادل لینک می توانید از تکنیک های تبادل لینک چند طرفه مانند تبادل لینک سه طرفه به جای دو طرفه استفاده کنید که ارزش کمی دارد. در تبادل لینک سه طرفه، صفحه A ابتدا به صفحه B و صفحه B به صفحه C و در نهایت صفحه C به صفحه A پیوند می دهد. در واقع در این روش سایت ها به صورت غیر مستقیم به یکدیگر لینک می شوند. همچنین سایت خود را با دایرکتوری های وب معتبر مانند پروژه Open Directory ثبت کنید.
شما می توانید رتبه صفحه آنها را با پیوند دادن صفحات داخلی سایت خود به یکدیگر افزایش دهید، اما استفاده بیش از حد از این روش بر رتبه صفحه گوگل شما تأثیر منفی می گذارد و در نهایت تولید محتوای مفید و مرتبط راهی مطمئن برای هدایت لینک های ورودی است. دریافت از سایت های دیگر. است.
افزایش قابلیت اطمینان صفحه سایت
همه ما درباره اتوریتی صفحه (لینک، قابل اعتماد بودن یا اعتبار) یا نویسنده اتوریتی شنیده ایم و می دانیم که تأثیر مثبتی بر سئوی وب سایت خواهد داشت، اما آیا معنای واقعی آن را درک کرده ایم؟ پس بهتر است ابتدا اعتبار صفحه یا اتوریتی صفحه را درک کنید سپس نکاتی را برای بهبود آن ارائه کنیم.
Page Authority چیست؟
به زبان ساده، پیج اتوریتی یا اتوریتی احتمالی است که گوگل سایت شما را به کاربران ارائه می دهد و با عددی بین 1 تا 100 تعریف می شود. وب سایتی با قدرت صفحه بالا، سایتی است که رتبه اول یا دوم را در نتایج جستجوی گوگل دارد. اما اگر اعتبار صفحه پایین باشد، ممکن است در صفحه اول گوگل یا به طور کلی در نتایج گوگل ظاهر نشود. لطفا توجه داشته باشید که این اعتبار برای هر صفحه اندازه گیری می شود و برای کل سایت یکسان نیست.
اعتبار صفحه چگونه محاسبه می شود؟
تعیین قابلیت اطمینان محل کار یک مشکل است زیرا عوامل زیادی بر آن تأثیر می گذارد و نمی توان تنها یک عامل مؤثر را در نظر گرفت. محتوای متنی مناسب، لینک های خارجی به صفحه و تگ های تصویر برای اعتبار صفحه بسیار مهم خواهد بود.
اشتراک گذاری محتوای وب سایت در شبکه های اجتماعی و لینک سازی داخلی صفحات وب نیز باعث افزایش اعتبار صفحات شما می شود.
راه های افزایش بالای صفحه
بدیهی است صفحاتی هستند که اعتبار بیشتری به دست می آورند، به عنوان مثال، اعتبار صفحه وبلاگ شما در مقایسه با صفحه درباره ما بسیار بالاتر است زیرا محتوای آن به روز است، مردم در مورد آن نظر می دهند و فعالیت و بازدید بیشتری دارد. اتوریتی دامنه که برای کل سایت اقتدار در نظر گرفته می شود بسیار مهم است اما با افزایش اتوریتی صفحات شانس موفقیت بیشتری خواهید داشت.
با همکاران خود آشنا شوید.
افراد زیادی در کسب و کار شما به صورت آنلاین وجود دارند، یافتن آنها از طریق موتورهای جستجو، ایجاد لینک های دو طرفه، پیوند دادن صفحات یکدیگر به سایت و نوشتن در مورد یکدیگر به سرعت اعتبار سایت شما را افزایش می دهد. بالا می رود.
محتوا حرف اول را می زند
برای صحبت در مورد هر زمینه ای که مربوط به سئو باشد، در نهایت به کیفیت محتوای وب سایت و استفاده از عکس و متن می رسیم، مدیریت برای این قاعده غیرعادی نیست. محتوای صفحه خود را تا حد امکان غنی و با کیفیت کنید، گوگل رضایت بازدیدکنندگان شما را درک می کند و اعتبار صفحه شما را افزایش می دهد. با گذشت سالها، سئو از مسائل فنی و کمی فاصله گرفت و بیشتر به سمت معیارهای کیفی و استراتژی های بازاریابی حرکت کرد.
از تگ های عکس استفاده کنید
زمانی بود که گوگل به تصاویر در وب اهمیت نمی داد، اما اکنون راه های زیادی برای یافتن تصاویر آنلاین وجود دارد، بنابراین تصویر (تگ alt) را تگ کنید و به صفحه خود اعتبار بدهید. در واقع، رعایت این اصول نوشتن می تواند تجربه کاربری (UX) بهتری را برای بازدیدکنندگان وب سایت شما از طرف شما فراهم کند. موتورهای جستجو نمی توانند تفاوت بین متن و تصویر را تشخیص دهند و استفاده از تگ های alt به آنها کمک می کند محتوای سایت شما را بهتر ایندکس کنند و به شما کمک می کند تا روی محتوای مختلف سایت خود تمرکز کنید.
به روز رسانی محتوا
شاید فکر کنید که محتوای قدیمی باعث افزایش اعتبار صفحه می شود، خیر. روزنامه ای را تصور کنید که به مدت سه ماه منتشر می شود، آیا مطالب ذکر شده است یا ارزش خواندن دارد؟ به روز رسانی منظم صفحه و تغییرات در آن باعث افزایش اعتبار صفحه شما می شود و در نتیجه وبلاگ اعتبار بیشتری کسب می کند. گوگل روز به روز برای محتوای جدید و به‌روزرسانی‌های صفحه ارزش بیشتری قائل است و به سایت‌هایی با محتوای تازه رتبه‌بندی بالاتری در صفحات نتایج جستجو می‌دهد. به روز رسانی وب سایت تنها به معنای تولید صفحات جدید برای یک وب سایت نیست، بلکه زمانی که محتوای قدیمی صفحات را اصلاح و نهایی می کنند، می تواند به روز شود و از نظر گوگل یک وب سایت پویا و ارزشمند به نظر می رسد.
جمع بندی
برای رسیدن به صفحه اول گوگل و نتایج برتر آن، به اعتبار صفحه مناسب نیاز دارید. اگر می خواهید موقعیت فعلی سایت خود را بسنجید و آن را با رقبای اصلی خود مقایسه کنید، از ابزار Open Site Explorer Maz استفاده کنید. که رتبه اعتباری صفحه شما و کل اعتبار سایت را به شما نشان می دهد.

بازدید : 3
پنجشنبه 7 مهر 1401 زمان : 13:24

Cannibization چیست؟ Cannibalization که بخشی بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد داخلی سئو است به کشتن افراد در سئو توسط رقابت بین دو سایت اشاره دارد.
به این ترتیب زمانی که کاربر یک کلمه کلیدی را جستجو می کند، دو صفحه از وب سایت شما در صفحه نتایج ظاهر می شود. این وضعیت زمانی اتفاق می افتد که صفحات شما از نظر محتوا بسیار شبیه به هم هستند یا دو صفحه در وب سایت خود را برای یک کلمه کلیدی سئو می کنید.
یک تگ نادرست می تواند دلیل دیگری برای آدمخواری دو صفحه از یکدیگر باشد. من در مقاله برچسب ها به طور مفصل در مورد این موضوع صحبت می کنم.
مثلا تصور کنید چند وقت پیش مطلبی در مورد مزایا و معایب پراید 98 منتشر کردید و حالا می خواهید مقاله ای در مورد مزایا و معایب پراید 99 بازنشر کنید.
خب آنچه مشخص است این است که 80 درصد مطالب تکراری یا مشابه مقالات قبلی است و فقط برخی از این مطالب جدید و متفاوت از مقالات قبلی هستند. اینجاست که مشکل آدم خواری به وجود می آید.
تاثیر آدمخواری بر سئو چیست؟
وقتی دو سایت همدیگر را آدمخوار می کنند، در واقع شما علاوه بر رقابت با سایت های دیگر در صنعت خود، در حال رقابت با یکدیگر نیز هستید که این مشکل برای کاربران و موتورهای جستجوگر ناخوشایند است. زیرا برای انتخاب بهترین محتوا باعث سردرگمی می شوید.
در واقع، در این حالت، موتورهای جستجو نمی توانند محتوای اصلی را تشخیص دهند و بفهمند شما چه صفحاتی دارید. در نتیجه، صفحه ای که هدف اصلی ما برای کلمه کلیدی است، شانس دریافت کلیک بیشتر از کاربران را از دست می دهد.
از طرفی گاهی اوقات به دلیل سردرگمی در انتخاب صفحه مناسب در بین صفحات مشابه، ممکن است کاربر اصلا به صفحه شما اهمیت ندهد و به صفحه ای برود که مشخصا وظیفه اوست. نتیجه کلی این کاهش شدید در نرخ کلی کلیک (ctr) وب سایت شما است. علاوه بر این، از آنجایی که صفحات تکراری و مشابه در سایت وجود دارد، بودجه شما برای بررسی صفحاتی که برای شما اهمیت و ارزش بیشتری دارند، به میزان قابل توجهی کاهش می یابد!
از دیگر معایب آدم خواری در سئو می توان به سردرگمی خودمان اشاره کرد. به این ترتیب برای اینکه مشخص کنیم کدام یک از این دو صفحه بهترین پیشنهاد برای ارائه خدمات و پاسخگویی به نیاز کاربر است، با دو مسیر روبرو هستیم و برای لینک سازی داخلی و خارجی باید به جای یک صفحه روی دو صفحه تمرکز کنیم. برای کسب رتبه، بیایید آن را بهتر کنیم.
چگونه آدمخواری را تشخیص می دهید؟
تا به حال متوجه شده اید که آدم خواری دو صفحه با هم می تواند تأثیر مخربی بر سایت شما داشته باشد.
راه حل های تشخیص این مشکل چیست؟ در زیر دو راه را به شما می گویم تا بفهمید کدام صفحات با یکدیگر رقابت می کنند:
1. تشخیص آدم خواری توسط گوگل
2. سایت های آلوده را با استفاده از کنسول جستجو مرور کنید
برای روش اول، می توانید کلمه کلیدی website:domain.com را در گوگل جستجو کنید تا تمام صفحات رتبه بندی کلمات کلیدی در صفحه نتایج و موقعیت آنها را مشاهده کنید.
روش دوم مستلزم آن است که کنسول جستجوی گوگل را باز کرده و روی تب Performance در سمت چپ صفحه کلیک کنید. سپس کوئری مورد نظر را انتخاب کرده و در مرحله بعد بر روی تب Page کلیک کنید تا لیستی از صفحات خود را که رتبه و موقعیتی از گوگل برای کلمات کلیدی خاص دریافت کرده اند مشاهده کنید. با این حال، توجه داشته باشید که همه صفحاتی که در این لیست به شما نشان داده شده اند، آدمخوار نیستند، و برای یافتن این صفحات باید زمان خود را صرف موضوع کنید و صفحات را بر اساس آنچه به شما گفته شده است را بررسی کنید، جستجو کنید.
چگونه می توان آدم خواری را برطرف کرد؟
هنگامی که صفحاتی را که در حال رقابت با یکدیگر هستند شناسایی کردید، اکنون زمان حل مشکل آدم خواری است.
با استفاده از تگ canonical
در این روش با استفاده از یک تگ canonical صفحه حاوی محتوای اصلی را به گوگل ارسال می کنیم و از آن می خواهیم صفحه ای که تگ در آن قرار دارد را به عنوان صفحه اصلی کلمه کلیدی در نظر بگیرد.
اما این روش یک ایراد بزرگ دارد و آن این است که گوگل فقط به عنوان یک پیشنهاد از ما و نه به عنوان یک اجبار، متعارف را می گیرد. زیرا انتخاب نهایی اینکه کدام صفحه به عنوان محتوای اصلی صفحه نتایج نمایش داده شود با شماست و گاهی اوقات ممکن است متوجه شوید که با گذاشتن تگ canonical همچنان مشکل شما حل نشده و همچنان این صفحه است که صفحه اصلی شماست. کلمات کلیدی را هدف قرار دهید در صفحه نتایج نمایش داده نمی شود.
حذف و تغییر مسیر صفحات
راه حل دومی هم وجود دارد که می توان آن را راه حل صحیح این مشکل دانست و آن حذف و بازگردانی همان صفحات است.
بنابراین، ابتدا صفحات را مرور کنید و صفحه‌ای را انتخاب کنید که فکر می‌کنید محتوای غنی‌تری دارد و بهتر از سایر صفحات می‌تواند نیازهای کاربران را برآورده کند. سپس صفحات ضعیف تر را حذف کرده و به صفحه ای که محتوای اصلی شما در آن قرار دارد هدایت کنید تا مشکل حل شود و ارزش و اعتبار صفحات ضعیف به صفحه ای که شما آن را اصلی می دانستید منتقل شود.
لینک خارجی
سومین راه حل پیشنهادی برای از بین بردن آدم خواری در سئو، پیوندهای خارجی فشرده و با دوز بالا است. چگونه با این روش، با لینک دهی خارجی با شدت بالا، به گوگل می گویید کدام صفحه برای یک عبارت کلیدی خاص، صفحه فرود شماست. اگر به مادیات اهمیت نمی دهید، می توانید از این تکنیک استفاده کنید. در غیر این صورت، به نظر من، وقت خود را تلف نکنید. زیرا در مقایسه با راه حل های دیگر در این صنعت، لینک خارجی گران ترین است!
جمع بندی
راه حل دیگر برای آدم خواری در سئو، استفاده از تگ noindex است. البته بهتر است این روش را برای مرحله آخر رها کنید و اگر هیچ یک از روش های قبلی جواب نداد (که بعید است) می توانید از تگ noindex برای حذف تمام صفحات جعلی که به جایی نمی رسند به جز خزنده های صفحه گوگل خود استفاده کنید. ; بنابراین، تنها صفحه فرود شما در صفحه نتایج جستجوی گوگل نمایش و نمایش داده می شود.

بازدید : 0
پنجشنبه 7 مهر 1401 زمان : 13:18

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد آدم خواری زمانی اتفاق می افتد که مثلاً یک عبارت را در گوگل جستجو می کنیم، اما صفحه نتایج بیش از یک صفحه از سایت ما را نشان می دهد. در نتیجه زمانی که می خواهید یک وب سایت را بهینه کنید، بهتر است پست ها و مقالات را با استفاده از همان کلمه کلیدی بهینه کنید. در این صورت سایر صفحات رتبه بندی سایت شما شانس بیشتری برای نمایش در موقعیت بهتر در موتور جستجو خواهند داشت. هنگامی که دو صفحه از سایت شما برای یک کلمه کلیدی در موتور جستجو ظاهر می شود، گوگل نمی داند پاسخ اصلی کدام صفحه است. این هر دو را به صفحه نتایج Google می آورد تا کاربران بتوانند بین آنها یکی را انتخاب کنند. در این صورت از امکانات هر دو صفحه کاسته می شود و در نهایت بر رتبه شما در صفحه نتایج گوگل تاثیر منفی می گذارد. به این عمل آدم خواری یا آدم خواری نیز می گویند.
آیا آدمخواری کلمات کلیدی مشکل ساز است؟
فرض کنید می خواهید برای کلمه کلیدی «سئو سایت» در گوگل رتبه بگیرید، اما این رتبه از طریق چندین صفحه به دست می آید. کاربران باید به کدام یک از صفحات وب سایت شما اعتماد کنند و کلیک کنند؟ بنابراین آدمخواری یک مشکل محسوب می شود. علاوه بر این، زمانی که خزنده گوگل در صفحات وب سایت شما برای رتبه بندی هر یک از آنها می خزد، این مشکل بزرگتر می شود. اما وقتی صفحات زیادی در وب سایت شما برای یک کلمه کلیدی وجود دارد، این ربات گیج می شود و نمی داند کدام صفحه از بین آنها بیشترین ارزش را دارد. در این موارد، دو مورد از این صفحات ممکن است به طور همزمان در نتایج گوگل برای یک کلمه کلیدی فهرست شوند. کسانی که اطلاعات کمی از این موضوع دارند ممکن است از دیدن دو صفحه از سایت خود در موتور جستجو خوشحال شوند. اما آنها باید بدانند که این در واقع یک مشکل است و نرخ کلیک کمتری دریافت کنند. همچنین با حل این مشکل می توانند موقعیت خود را بهبود بخشند و نرخ کلیک بهتری به دست آورند.
برای حل مشکل آدمخواری چه باید کرد؟
شما باید سعی کنید مقالات خود را جامع و طولانی نگه دارید تا بتوانید کمتر با چنین مشکلاتی روبرو شوید و کمتر مبارزه کنید. در این صورت محتوایی که کوتاه است کوچکتر خواهد بود. در نتیجه احتمال آدم خواری کاهش می یابد و سئوی سایت شما بهبود می یابد. برای جلوگیری از این اتفاق می توانید محتوای مشابه را بر اساس استراتژی محتوایی خود به یک محتوا تبدیل کنید و به جای انتشار در صفحات مختلف، آن را خلاصه کنید و در یک صفحه قرار دهید. در نتیجه با پدیده آدم خواری یا آدم خواری مواجه نخواهید شد و یا احتمال وقوع آن به کمترین حد ممکن خواهد رسید.
در صورت وقوع چگونه می توان آدم خواری یا آدم خواری را تشخیص داد؟
شاید تا به حال نمی دانستید مردم چه می خورند، یا شاید هم می دانستید. اما شما نمی دانید چگونه می دانید که آیا این اتفاق افتاده است یا خیر. بهتر است بدانید اولین راه برای یافتن این مشکل مثال زیر است:
site:example.com "کلید واژه"
شما باید آدرس سایت خود را به جای کلمه پیش فرض eg.com قرار دهید و سپس به جای کلمه کلیدی کلمه مورد نظر خود را وارد کنید. با این کار صفحات وب شما با محتوای مشابه در نتایج جستجوی گوگل ظاهر می شود و می توانید از خورده شدن جلوگیری کنید.
روش دوم را می توان ادغام محتوای نزدیک به یکدیگر دانست. برای این کار سعی کنید محتوای ضعیف سایت را با محتوای بهتر ادغام کنید. در نهایت مقاله مفصل و کاملی بدست خواهد آمد که از آدمخواری در آینده جلوگیری می کند.
راه سوم یافتن یک موضوع جدید است. گاهی اوقات نیازی به انجام کار خاصی نیست و می توان به سادگی با تغییر فرآیند تحقیق کلمات کلیدی از این امر جلوگیری کرد.
راه چهارم ایجاد یک صفحه فرود جدید است. به این ترتیب تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک صفحه فرود جدید ایجاد کنید تا بتوانید انکر تکست را به صفحات مختلف سایت پیوند دهید. برای مثال می توانید یک صفحه فرود با عنوان سئو سایت ایجاد کنید و از طریق آن به صفحه سئو سایت در مشهد لینک دهید.
روش پنجم ریدایرکت 301 است. برخی از کارشناسان معتقدند که استفاده بیش از حد از تغییر مسیر 301 می تواند در آینده مشکلاتی ایجاد کند. اما برخی از کارشناسان نظر دیگری دارند. در نهایت، یکی از راه های ممکن برای جلوگیری از آدمخواری، تغییر مسیر 301 است. با استفاده از این روش می توانید صفحه اصلی خود را به گوگل ارسال کنید و در نهایت موقعیت صفحه مورد نظر خود را در موتور جستجوی گوگل بهبود بخشید.
جمع بندی
ممکن است در ابتدای راه اندازی وب سایت با چنین مشکلی مواجه نشوید، اما با گسترش کسب و کار و افزایش صفحات داخلی وب سایت، احتمال زیادی وجود دارد که با این مشکل مواجه شوید. این مشکل در وب سایت های فروشگاهی بیشتر دیده می شود، اما جای نگرانی نیست، فقط باید بدانید آدم خواری چیست و با چه روش هایی می توانید از آن جلوگیری کنید تا به سئوی سایت آسیب نرسد.

بازدید : 3
شنبه 2 مهر 1401 زمان : 11:03

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد ما عادت داریم آدرس یک سایت را تایپ کنیم و گوگل آن را به ما نشان می دهد. اما چیزی که نمی دانیم روند جالب پشت این صحنه است. شاید به دل خودمان بگوییم سازوکار سایت چه ربطی به من دارد؟! مشکل اینجاست. اگر می خواهید روزی صاحب وب سایت شوید، هنگام طراحی وب سایت به شما می گویند هاست و دامنه بخرید.
مطمئن نیستید میزبان چیست؟ دامنه چیست؟ برای طراحی یک وب سایت چه چیزی لازم است؟ یک هاست مناسب چه ویژگی هایی دارد؟ چه میزبانی برای شما مناسب است؟ و... من می گویم شما به جای درستی آمده اید. چون میخوام ثابت کنم که موضوع و دامنه واقعا جالب و کاربردیه.
مواد مورد نیاز برای ساخت وب سایت!
هنگام بحث در مورد طراحی وب سایت، علاوه بر میزبانی، با اصطلاحاتی مانند دامنه، سیستم مدیریت محتوا و قالب صفحه مواجه خواهیم شد. بنابراین ارزش آن را دارد که تکلیف خود را روشن کنیم و با این مفاهیم آشنا شویم.
منطقه
وقتی می خواهید از یک وب سایت جدید بازدید کنید اولین کاری که انجام می دهید چیست؟ این درست است، آدرس وب سایت را در نوار مرورگر تایپ کنید. در دنیای طراحی سایت، انتخاب نام یا دامنه اولین گام در فرآیند گسترش دامنه است. نام دامنه www ثبت شده است.
نکته این است که دامنه باید منحصر به فرد باشد و نباید تکراری باشد. این بدان معناست که اکنون که ما مالک دامنه www.rondbit.com هستیم، نمی توانید همان نام را برای وب سایت خود انتخاب کنید. خرید دامنه از طریق شرکت هایی که ثبت و تمدید دامنه را ارائه می دهند آسان است. با یک جستجوی ساده در اینترنت تعداد زیادی از این گونه سایت ها را به شما نشان می دهد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام مورد نظر خود را انتخاب کنید، هزینه آن را پرداخت کنید و هر سال اجاره نامه را تمدید کنید.
انتخاب سایت برای طراحی سایت
میزبان
دامنه فقط یک نام منحصر به فرد برای شما است و ما نمی توانیم اطلاعات مربوط به نام های خالی را برای نمایش سایت بارگذاری کنیم. به همین دلیل است که باید فضا و حافظه بخریم تا اطلاعات را ثبت کنیم و این اطلاعات را در اینترنت جهانی در اختیار مخاطبان قرار دهیم.
مدیریت اطلاعات
سایت ما تا آخر دوام نخواهد داشت. ما همیشه در تلاش هستیم تا وب سایت خود را به روز کنیم، محتوای جدید برای کاربران ارائه دهیم، محصولات جدید خود را آپلود کنیم و غیره.
حالا دو راه داریم!
راه دشوارتر این است که وارد فضای ذخیره سازی اطلاعات سایت خود (روی هاست) شوید و برای افزودن محتوای جدید کد بنویسید و سایت را از بین ببرید!
و راه دیگر نصب سیستم مدیریت محتوا بر روی هاست است. هدف سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس، جوملا و غیره این است که «مدیریت و افزودن محتوا به وب سایت» را برای ما آسان کند. در واقع ما باید مقالات، عکس ها یا محصولات خود را پست کنیم تا اطلاعات خود را به صورت خودکار در وب سایت نمایش دهیم.
سایت قالب
حتما وارد سایت هایی شده اید که گرافیک و زیبایی بصری آن را تحسین کرده اید. این زیبایی در قالب وب سایت بازمی گردد. این قالب ها در واقع مانند یک پوسته در وب سایت شما هستند و فونت، ابعاد، ستون ها، رنگ ها و کل محیط وب سایت را مشخص می کنند. می توانید قالب مورد نظر خود را از بین نمونه های موجود انتخاب کنید یا طراحی قالبی که در ذهن دارید را به یک طراح بسپارید.
تعاریف است
حالا که با الزامات آشنا شدیم، بریم سر موضوع اصلی! بیایید ابتدا تعریف کلی «میزبان چه» را بخوانیم و آن را با رستوران ها مقایسه کنیم تا درک بهتری پیدا کنیم!
هاست یا میزبانی وب (میزبان به زبان انگلیسی) بخشی از سرور است که با پرداخت هزینه در اختیار شما قرار می گیرد. این سرور همیشه 24 ساعته به اینترنت متصل است. اکنون اگر اطلاعات وب سایت خود را در هاست خود آپلود کنید، وب سایت شما در سراسر اینترنت در دسترس خواهد بود. و بازدیدکنندگان می توانند در هر زمانی از شبانه روز با آدرس وب در مرورگر وارد وب سایت شما شوند.
جمع بندی
هاست چیست و مفاهیم اولیه آن در اینجا فهرست شده است! امیدوارم با مفاهیم هاست راحت باشید و با من موافق باشید که دنیای توسعه وب واقعا جالب و زیباست.
از خواندن این مقاله متشکرم و به تمام ابهامات و سوالاتی که ممکن است در مورد هاست داشته باشید پاسخ خواهم داد. امیدوارم با هاست و دامنه مناسب به زودی صاحب زیباترین سایت های وب شوید.

بازدید : 0
پنجشنبه 31 شهريور 1401 زمان : 12:50

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد طراحی سایت وردپرسی یا سفارشی؟ طراحی وب سایت سفارشی خوب است یا بد؟ طراحی سایت وردپرس چیست؟ در این صفحه به طور مفصل به این موضوع می پردازیم و سپس مزایا و معایب هر کدام را در نظر می گیریم.
با افزایش استفاده از CMS مانند وردپرس و جوملا، بحث در مورد وب سایت های اختصاصی یا وردپرس گسترده شده است و تقریباً همه کاربران در مورد خوب بودن یا نبودن طراحی وب سایت سؤال دارند. در این مقاله سعی داریم بدون تعصب به بررسی این مورد بپردازیم. زیرا گاهی اوقات می بینیم که توسعه دهندگان در مورد این موضوع صحبت می کنند و نظرات متفاوتی دارند. این اولین و آخرین جایی بود که به این موضوع به صورت تخصصی و شخصی رسیدگی شد.
مزایا و معایب استفاده از وردپرس
حالا که تصمیم گرفتید از کدام روش طراحی سایت استفاده کنید، وقت آن است که یک سایت جدید طراحی کنید تا کسب و کار اینترنتی خود را به سطح بالاتری ببرید. بعدش چی؟ یک ویترین وجود دارد و همه می توانند ویترین را به صورت آنلاین مشاهده کنند. دلیل اینکه بسیاری از شرکت ها از وردپرس استفاده می کنند این است که به شما امکان می دهد بدون استخدام طراح وب یا برنامه نویسی وب سایت های جدیدی بسازید.
بدون شک وقتی صحبت از ساخت وب سایت می شود، طراحی وب سایت شما مهم است. در حالی که عملکرد واقعی و بازاریابی محتوا نقش اصلی را در تجربه کاربر ایفا می کند، حقیقت این است که مردم هنگام مرور وب انتظار طراحی جذابی دارند.
خوشبختانه اگر وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای خود (CMS) انتخاب کنید، طراحی، سرعت و عملکرد وردپرس دست به دست هم می دهند. این واقعیت را به خاطر بسپارید - 75 میلیون از 172 میلیون وب سایت فعال آنلاین امروزی از وردپرس استفاده می کنند.
مزایای استفاده از وردپرس
هزینه به طور قابل توجهی کمتر: از نظر هزینه، سایت های وردپرس بسیار ارزان تر از ساخت سایت های خود هستند. از آنجایی که قیمت قالب 300 هزار تومان است، برای ساخت سایت ویژه باید بودجه بیشتری اختصاص داد. علاوه بر این، طراحی یک وب سایت اختصاصی زمان بیشتری می برد زیرا تمام عناصر وب سایت از ابتدا طراحی و کدگذاری می شوند.
بسیار قابل تنظیم: سایت های وردپرس عالی هستند زیرا به طور باورنکردنی قابل تنظیم هستند. در مقایسه با طراحی یک وب سایت سفارشی، به احتمال زیاد در تغییر مواردی مانند فونت، اندازه متن، طرح بندی، رنگ و موارد دیگر برای افزودن برند به وب سایت خود آزاد هستید. داده ها و آموزش های زیادی برای این کار وجود دارد. آموزش وردپرس همراه با حضور متخصصان بسیاری در برنامه نویسی و توسعه وردپرس، سفارشی سازی وردپرس را رایگان یا در بسیاری از موارد ارزان کرده است و به دلیل سلیقه خوب طراحان قالب و افزونه وردپرس، این کار آسان بوده و نیازی به فنی بالایی ندارد. دانش
بدون نیاز به مهارت: تم ها و افزونه های وردپرس نیازی به مهارت های کدنویسی یا طراحی ندارند.
سریعتر: تم های وردپرس را تنها با چند کلیک نصب کنید. هنگامی که قالب خود را تنظیم کردید، چند دقیقه دیگر راه اندازی خواهید شد.
انعطاف‌پذیری: قالب‌های وردپرس سریع هستند و برای کار با طیف گسترده‌ای از وب‌سایت‌ها طراحی شده‌اند و سفارشی‌سازی آنها را آسان می‌کنند. شما می توانید به راحتی صفحات و محتوای جدید را بدون نگرانی در مورد ایجاد طرح بندی جدید اضافه کنید. قالب های جدید وردپرس چند منظوره هستند و مهم نیست که چه نوع وب سایتی را می خواهید طراحی کنید، این تم ها در بیشتر موارد به شما کمک می کنند تا یک وب سایت زیبا و شیک داشته باشید. در مقاله بهترین صفحه سازهای وردپرس افزونه های صفحه ساز وردپرس را معرفی کردیم که با استفاده از آنها می توانید صفحاتی زیبا، پیشرفته و جذاب را در کمترین زمان طراحی کنید.
پشتیبانی طولانی مدت: در نهایت، بیشتر تم ها (مخصوصاً تم های پولی) پشتیبانی طولانی مدت از توسعه دهندگان را بدون هزینه اضافی ارائه می دهند. این بدان معناست که لازم نیست نگران به‌روزرسانی‌ها یا تغییرات وردپرس باشید که روی دستگاه شما تأثیر منفی می‌گذارد، زیرا کارشناسان و طراحان تم به شما در رفع هر مشکلی که ممکن است به وجود بیاید کمک می‌کنند. توسعه دهندگانی که قالب های خارجی را در ایران بومی سازی می کنند نیز چنین خدماتی را ارائه می دهند و شما به راحتی می توانید با خرید قالب ها یا پلاگین های مختلف از پشتیبانی رایگان برخوردار شوید و با پایان یافتن مدت زمان پشتیبانی، با هزینه نسبتا کم کمی آن ها را تمدید کنید.
سئو دوستانه: اکثر مضامین وردپرس سئو دوستانه هستند. و حتی اگر موضوعی که انتخاب می‌کنید دقیقاً بهینه‌سازی SEO نباشد، افزونه‌های سئوی خوب زیادی برای وردپرس وجود دارد.
معایب استفاده از وردپرس
شما نمی توانید بسیاری از ویژگی های سفارشی اضافه کنید: در حالی که گزینه های سفارشی سازی زیادی وجود دارد، شما در نهایت از بسیاری جهات به عناصر و طراحی قالب گره خورده اید. اگر به ویژگی های پیچیده یا سفارشی سازی نیاز دارید، باید خودتان این کار را انجام دهید و باید از یک متخصص وردپرس کمک بگیرید.
بدون پشتیبانی اختصاصی: از آنجایی که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز است و به صورت رایگان ارائه می شود، ممکن است پشتیبانی اختصاصی برای وب سایت خود نداشته باشید. البته، می‌توانید با خرید قالب‌ها و افزونه‌ها یا شرکت در بحث‌های گروه‌های وردپرس برای طرح سؤالات و نگرانی‌های خود از آن‌ها کمک بگیرید، اما در نهایت باید خیالتان راحت باشد که خودتان قالب را نصب و اصلاح کنید یا نویسنده‌ای را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد.
جمع بندی
در این مقاله به تفاوت ها، مزایا و معایب طراحی وب سایت در وردپرس و طراحی وب سفارشی پرداخته ایم و سعی شده است ویژگی های هر کدام بیان شود. در یک کلام در آخرین نکته به شما می گوییم که قبل از طراحی یک وب سایت وردپرسی یا خاص باید همه چیز را با توجه به شرایط سنجیده و سپس بر اساس مواردی که به دست می آورید بهترین روش طراحی سایت را انتخاب کنید. در نهایت، ما شما را به خواندن مقالاتی مانند این توصیه می کنیم.

بازدید : 1
سه شنبه 29 شهريور 1401 زمان : 11:51

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد طراحی سایت یکی از مشاغلی است که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. یک طراح وب سایت از خلاقیت و مهارت های فنی خود برای ایجاد و طراحی وب سایت استفاده می کند. برای طراحی یک وب سایت، طراح ابتدا باید نحوه ظاهر صفحه را در ذهن خود تجسم کند و بفهمد که وب سایت چگونه کار می کند. سپس با کمک نقشه های اولیه روی صفحه کاغذ، کار طراحی خود را آغاز می کند. سپس طرح اسکچ شده را در نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ پیاده سازی می کنند و در نهایت طرح را به کد تبدیل می کنند.
مقایسه توسعه دهندگان وب و طراحان وب
به طور کلی طراحان وب سایت بیشتر قسمت های خارجی صفحه را طراحی می کنند که با کاربر در تعامل است. این بدان معناست که آنچه کاربر در قالب وب سایت می بیند توسط طراح وب سایت طراحی شده است. طراح دارای دید خلاقانه و هنری وب سایت است. Backend وب سایت که با سمت سرور سروکار دارد توسط برنامه نویس وب سایت کدگذاری شده است. بنابراین، متقاضیان کار طراحی وب سایت باید حداقل به یک زبان برنامه نویسی سمت سرور تسلط داشته باشند، در حالی که برنامه نویسان وب سایت باید به زبان های برنامه نویسی مرتبط با ظاهر صفحه تسلط بیشتری داشته باشند.
به دلیل اشتراکات فراوانی که این دو شغل دارند، گاهی اوقات تفاوت زیادی بین آنها ایجاد نمی شود و مرز مشخصی بین آنها وجود ندارد. مابقی مقاله نیز برای هر شغلی صدق می کند و به صورت کلی نوشته شده است.
ویژگی های یک طراح وب سایت
اگر ساعت‌های زیادی را با کامپیوتر می‌گذرانید، مهارت‌های طراحی و گرافیک دارید و از کارهای خلاقانه لذت می‌برید، شغل طراحی وب برای شما مناسب است. طراحان وب معمولاً سخت کوش هستند و مجبورند ساعت های زیادی در روز را با رایانه سپری کنند. بسیاری از آنها هر روز با چالش هایی روبرو می شوند که تا به حال با آن مواجه نشده اند. بنابراین، اگر می خواهید یک طراح وب باشید، باید حس شکست ناپذیری خود را تقویت کنید.
برای کار طراحی سایت تحصیلات لازم است
علوم کامپیوتر، مهندسی نرم افزار و مهندسی فناوری اطلاعات اغلب مدارک تحصیلی مناسب برای مشاغل طراحی وب هستند. فارغ التحصیلان رشته های مرتبط دیگر مانند کامپیوتر و سایر رشته های هنری نیز می توانند وارد این حرفه شوند. اما نیازی به داشتن مدرک دانشگاهی مرتبط ندارید. می توانید دوره های آموزشی طراحی وب سایت را از مدارس آزاد شرکت کنید. اما افراد زیادی هستند که بدون صلاحیت مناسب وارد این عرصه شده و موفق شده اند. بنابراین در این حرفه علاقه و مهارت مهمتر از صلاحیت است.
مهارت های مورد نیاز
آشنایی با زبان های برنامه نویسی مرتبط با وب
آشنایی کامل با نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ
تسلط بر مفاهیم اینترنت و وب
خلاقیت بالا برای خلق آثار جدید
توانایی حل مشکلات و کار منطقی
به روز باشید و بتوانید دانش خود را به روز نگه دارید
مشاغل طراح وب
اگر شما یک طراح یا برنامه نویس وب هستید، می توانید برای بخش فناوری اطلاعات یک شرکت یا سازمان طراحی سایت یا به طور مستقیم کار کنید.
امروزه اکثر سازمان ها و شرکت ها دارای وب سایت های رسمی هستند و اطلاعات خود را از این طریق در اختیار عموم قرار می دهند. با حرکت به سمت آینده، تعداد افرادی که علاقه مند به سفارش از وب سایت هستند افزایش می یابد. بنابراین می توان انتظار داشت که این پروژه افزایش یابد. یکی از مزیت های بزرگ این پروژه فریلنسینگ است که با داشتن وب سایت های مختلف می توان درآمد اینترنتی خوبی کسب کرد.
به طور کلی می توان گفت که بسیاری از طراحان مشاغل نسبتا خوبی در زمینه طراحی وب سایت، پشتیبانی و مدیریت وب سایت، تولید محتوا، سئو و بهینه سازی وب سایت و ... دارند.
جمع بندی
طراحی سایت برای کسانی مناسب است که از یادگیری مداوم خسته نمی شوند، از رویارویی مداوم با چالش ها خسته نمی شوند و از کار طراحی لذت می برند. بدون شک یک طراح وب سایت با این ویژگی ها پس از چند سال به جایگاه و درآمد مناسبی می رسد.

بازدید : 1
دوشنبه 28 شهريور 1401 زمان : 12:17

آیا تا به حال خواسته اید یک برنامه راه اندازی کنید؟ نمی دانید از کجا شروع کنید؟ به دنبال بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع هستید؟ برای یافتن بهترین راه برای بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد شروع تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. اگر شما هم می خواهید زبان برنامه نویسی یاد بگیرید باید بگوییم که قسمت مهمی از جاده را نادیده گرفته اید!
به عنوان اولین قدم، قبل از شروع یادگیری یک زبان برنامه نویسی، بهتر است از اصول اولیه شروع کنید. همه زبان های برنامه نویسی، سخت یا آسان، زبان های برنامه نویسی دسکتاپ یا وب، دارای یک سری اصول اولیه مشترک هستند که یادگیری این اصول به شما در درک آن ها کمک می کند. بهتر. زبان ترجیحی کمک می کند.
بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع چیست؟
هر زبان برنامه نویسی در یک دامنه خاص استفاده می شود. این زمینه ها شامل طراحی وب سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل و طراحی برنامه های کامپیوتری می باشد. در ادامه به معرفی زبان های برنامه نویسی برای هر یک از این حوزه ها می پردازیم.
PHP
PHP یک زبان تفسیری است که برای ایجاد صفحات وب پویا استفاده می شود. ما می توانیم از این زبان برای ایجاد وب سایت های تعاملی استفاده کنیم. وب سایت تعاملی وب سایتی است که در آن کاربران با یکدیگر و با وب سایت تعامل دارند، مثلاً ثبت نام می کنند و پنل کاربری دارند.
PHP ویژگی های مثبت زیادی دارد، اولین ویژگی مثبت آن متن باز و رایگان بودن آن است که جامعه پشتیبانی زیادی دارد. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این زبان برنامه نویسی وجود فریمورک های قدرتمندی مانند لاراول و سیمفومی است. به دلیل همین ویژگی هاست که PHP 80 درصد بازار وب را در اختیار دارد.
پیتون
اگر می خواهید یکی از بهترین و آسان ترین زبان های برنامه نویسی را برای شروع یاد بگیرید، پایتون بهترین گزینه برای شماست، اما این راحتی به معنای ضعیف بودن این زبان برنامه نویسی نیست. علاوه بر طراحی اپلیکیشن وب، پایتون برای برنامه نویسی دسکتاپ، هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و طراحی اپلیکیشن های پزشکی نیز کاربرد دارد.
پایتون از برنامه نویسی شی گرا و ساخت یافته پشتیبانی می کند و یک زبان برنامه نویسی تفسیر شده چندوظیفه ای سطح بالا است.
جاوا اسکریپت
در ابتدا باید گفت که جاوا اسکریپت با جاوا یکی نیست و تفاوت هایی وجود دارد که این دو را از هم جدا می کند. جاوا اسکریپت یک زبان سطح بالا است که از بسیاری از روش های برنامه نویسی پشتیبانی می کند. زبان برنامه نویسی را می توان برای برنامه نویسی سمت سرور، توسعه برنامه های کاربردی موبایل، بازی ها و برنامه های کامپیوتری استفاده کرد.
این سایت به شما امکان می دهد به سایت های بی روح جان بدهید. به عنوان مثال می توانید فیلم ها و فایل های انیمیشن را در سایت خود قرار دهید یا از تایمر در سایت خود استفاده کنید و ده ها مورد دیگر که باعث جذابیت سایت شما می شود. علاوه بر این، چندین چارچوب جاوا اسکریپت مجموعه ای از کتابخانه ها را در اختیار شما قرار می دهند. این زبان به عنوان بهترین زبان برنامه نویسی مهاجرت نیز شناخته می شود.
شکم نوک تیز
C# یک زبان برنامه نویسی چندزبانه با دستورات عمومی یا جامع اعلام توابع، تایپ هدف و اجزاء است. این زبان توسط مایکروسافت توسعه یافته و به عنوان یک زبان ساده در نظر گرفته شده است.
این یک زبان برنامه نویسی همه منظوره است. یادگیری این زبان برای کسانی که با زبان های برنامه نویسی C و C++ آشنا هستند آسان است. این برنامه به طور گسترده برای ساخت برنامه های دسکتاپ، وب و وب سرویس استفاده می شود. از این زبان می توان برای ساخت بازی های مختلف استفاده کرد.
جاوا
جاوا یک زبان برنامه نویسی ساده و قدرتمند با کارایی بالا و عملکرد بهینه است. این یک زبان برنامه نویسی شی گرا است. ضرایب قابلیت اطمینان جاوا بالا است و در هنگام استفاده از آن خطاهای بسیار کمی دریافت خواهید کرد. این زبان پویا است و از عملکرد تجاری پشتیبانی می کند.
شعار جاوا «یک بار بنویس، هر جا اجرا کن» است. ماهیت چند پلتفرمی جاوا آن را به یک زبان محبوب تبدیل کرده است. برای این زبان برنامه نویسی ماشینی به نام Java Machine وجود دارد که با استفاده از آن می توانید برنامه را برای سیستم های مختلف بهینه کنید.
کاترینا
در سال 2017، گوگل کاتلین را به عنوان دومین زبان رسمی برای توسعه اندروید پذیرفت. از آن زمان بسیاری از مردم به یادگیری این زبان فکر می کنند. Kotlin یک زبان برنامه نویسی آماری همه منظوره است که توسط تیم Jet Brains توسعه یافته است.
این یک زبان برنامه نویسی است و بسیاری معتقدند که برتر از جاوا اسکریپت است. کلاس های داده، تایپ استاتیک، سادگی، امنیت، تفسیر جاوا، قابلیت های تابع گرا، کاوش، کامپایل و جعبه ابزار از دیگر ویژگی های این زبان است.
جمع بندی
در بالا به معرفی زبان های برنامه نویسی مختلف پرداختیم. حالا اینکه کدام یک را برای شروع تمرین انتخاب کنید به خودتان بستگی دارد. اگر به دنبال زبانی هستید که یادگیری آن آسان باشد، می توانید پایتون را انتخاب کنید. اگر می خواهید برنامه نویسی اپل را به طور خاص یاد بگیرید، باید Swift را انتخاب کنید و اگر می خواهید از ریشه زبان برنامه نویسی شروع کنید، می توانید از زبان C شروع به یادگیری کنید. فراموش نکنید که یادگیری اصول برنامه نویسی باید اولین چیزی باشد که یاد می گیرید.

بازدید : 0
يکشنبه 27 شهريور 1401 زمان : 12:22

اگر به دنبال خرید بهترین قالب فروشگاهی حرفه ای بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد هستید، باید نتایج متفاوت و تبلیغات متفاوتی در مورد قالب های فروشگاهی وردپرس در گوگل پیدا کنید. اما واقعا بهترین قالب فروشگاهی وردپرس در حال حاضر کدام است و چه ویژگی هایی را باید بررسی کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین فاکتور خرید قالب فروشگاهی وردپرس را بررسی کنیم.
ویژگی های بهترین قالب فروشگاهی وردپرس
1- چیدمان کاربرپسند و قابل فهم برای همه کاربران
اگرچه چیدمان قالب فروشگاهی خوش طعم به نظر می رسد، اما باید از دید کاربر و از زوایای مختلف بررسی شود. یکی از مهم ترین دلایلی که باعث می شود کاربران از فروشگاه آنلاین خرید کنند، ظاهر آراسته، حمل آسان و احساس خوبی است که سایت شما به کاربر منتقل می کند.
بهترین قالب خرید وردپرس احتمالاً یک تم ساده اما مدرن است که کاربر می تواند به راحتی محصولات را مرور کند، جستجو کند و برای انجام فعالیت های معمول مورد نیاز در فروشگاه های آنلاین مجبور نباشد آن را در سایت جستجو کند. بنابراین، همه چیز در چشم کاربر است.
2- ویژگی های قالب بندی مفید که منجر به خرید آسان می شود
یک فروشگاه ساز اینترنتی باید امکاناتی را برای کاربر فراهم کند تا بتواند به راحتی محصول مورد نظر خود را پیدا کند، آن را با سایر محصولات مقایسه کند و نظرات کاربران را مطالعه و تحلیل کند. برای این کار لازم است در هنگام خرید بهترین قالب فروشگاهی وردپرس بررسی کنید که ویژگی های زیر می تواند در آن وجود داشته باشد:
امکان نمایش آسان و سریع دسته ها و منوها (مگامنو)
اسلایدر پربازدیدترین و محبوب ترین محصولات
امکان نمایش جدول تغییرات قیمت محصول
امکان مقایسه محصولات با کیفیت با یکدیگر
امکان وارد کردن بازخورد از کاربران فروشگاه
امکان افزودن محصول به صفحه کاربران دلخواه
یک گزینه جستجوی محصول پیشرفته تر بر اساس ویژگی های محصول
امکان انبساط محصول، ترجیحاً در مورد میکروسکوپ
امکان اشتراک گذاری محصولات در شبکه های اجتماعی
برش بخش نصب محصول داشته باشید
3- بررسی واکنش پذیری قالب فروشگاهی وردپرس
یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهمی که در هنگام خرید بهترین قالب فروشگاهی وردپرس باید در نظر بگیرید، واکنش گرایی کامل قالب و امتیاز کامل آن در دستگاه های مختلف است. همچنین باید نمونه را با مرورگرهای مختلف امتحان کنید. در زمان نگارش، بیش از 90 درصد قالب های وردپرس واکنش گرا هستند. اما مهم این است که کاربران بتوانند صفحه کامل و دقیق وب سایت شما را در هر مرورگر و هر اندازه ای ببینند.
قالب های فروشگاهی زیادی برای وردپرس ساخته شده اند که به خوبی کار می کنند، اما از نظر ریسپانسیو و رندر در حالت موبایل، برخی از ویژگی ها قابل مشاهده نیستند یا به درستی کار نمی کنند.
4- تست سرعت نمونه فروشگاهی
همانطور که می دانید فاکتور سرعت در سال های اخیر اهمیت زیادی پیدا کرده است، به خصوص با اضافه شدن "Page Speed" به کنسول جستجوی گوگل در سال 2021. بنابراین، برای خرید قالب فروشگاهی وردپرس عجله نکنید. ابتدا قالب را به روش های مختلف و با ابزارهای مختلف برای سرعت تست و تست کنید. افزونه هایی برای افزایش سرعت وردپرس وجود دارد، اما اگر قالب از ابتدا به خوبی کدگذاری نشده باشد، حتی با افزونه های افزایش سرعت وردپرس نیز نمی توانید به سرعت ایده آل دست پیدا کنید. می توانید با استفاده از ابزاری که در آموزش GTmetrix بررسی کردیم، سرعت خود را تست کنید.
ما چندین ابزار را برای آزمایش سرعت قالب پیشنهاد می کنیم:
1-خالی
برای تست سرعت سایت از ایران می توانید از سایت Wakao استفاده کنید. اطلاعات دقیقی در مورد زمان بارگذاری سایت و عواملی که بر سرعت سایت شما تأثیر می گذارد ارائه می دهد. اگر هاست نمونه در ایران باشد این سایت یکی از بهترین ابزار تست سرعت سایت می باشد.
2- سرعت صفحه گوگل
Google Page Speed ابزار بسیار کارآمد و مفیدی است که توسط گوگل برای تست سرعت وب سایت و بهبود آن ارائه شده است و اطلاعات کامل و کاملی در مورد فایل های سرور مورد نیاز مانند جاوا اسکریپت، css و حتی تصاویر قالب ارائه می دهد.
3- GTmetrix
GT Metrics سایتی است که می توانید از کشورهای مختلف به سایت خود دسترسی داشته باشید و گزارش کاملی از دلایل اصلی تاخیر و راهکارهایی برای بهبود سرعت قالب به شما ارائه می دهد.
بهترین قالب فروشگاهی وردپرس انتظار می رود از سه تست سرعت بالا ظاهر شود.
5- از پشتیبانی و آپدیت قالب فروشگاهی اطمینان حاصل کنید
اگر همه موارد فوق را در نظر بگیرید، قالب فروشگاهی مناسبی را خریداری کرده اید. اما هنوز یک موضوع مهم وجود دارد که باید در نظر گرفته شود و آن بحث پشتیبانی و به روز رسانی منظم قالب است. هنگامی که شروع به کار در اینترنت می کنید و محصولات خود را در فروشگاه آنلاین ثبت می کنید، صفحات شما به تدریج در گوگل و سایر موتورهای جستجوی محبوب موقعیت می گیرند.
لطفا توجه داشته باشید که پس از گذشت یک سال که زمان زیادی را در فروشگاه آنلاین خود سرمایه گذاری کردید، به دلیل ناسازگاری افزونه فروشگاه، نمی توانید موضوع، افزونه یا هسته وردپرس را به روز کنید.
اهمیت مشکل زمانی مشخص می شود که شما نیاز دارید نسخه php خود را به نسخه بالاتر ارتقا دهید. اگر از یک وردپرس قدیمی استفاده می‌کنید یا اگر قالب‌ها و افزونه‌ها به‌روزرسانی نشده‌اند، به‌روزرسانی نسخه php ممکن است سایت شما را خراب کند و مانند قبل کار نکند.
به همین دلیل است که بسیار مهم است که به دنبال بهترین قالب فروشگاهی وردپرس باشید تا مطمئن شوید که آنها دائماً از تم و افزونه ها پشتیبانی و به روز می کنند.
جمع بندی
اگرچه ایجاد صفحه فروشگاهی وردپرس بسیار آسان است، اما نکات مهمی وجود دارد که در صورت عدم رعایت آنها منجر به از دست دادن سرمایه و زمان شما می شود. بنابراین در انتخاب بهترین قالب فروشگاهی وردپرس باید به نکاتی توجه کنید. ظاهر کاربر پسند و ساده از دید کاربر، قابلیت فروش اقلام به عنوان قالب وب سایت دیجی کالا، واکنش 100 درصدی قالب، سرعت مناسب و آپدیت های بعدی قالب ارائه شده توسط این شرکت از مواردی است که یک نقش کلیدی در آینده شرکت شما.
عناصر ذکر شده به طور مستقیم یا غیرمستقیم تاثیر زیادی در سئوی صفحه فروشگاه شما و رتبه فروشگاه شما در گوگل خواهند داشت.

بازدید : 0
پنجشنبه 24 شهريور 1401 زمان : 12:38

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد بسیاری از دانشجویان ما در مورد استفاده از فتوشاپ در طراحی وب و نحوه استفاده از فتوشاپ در طراحی وب سوال می پرسند.
نرم افزار فتوشاپ را می توان ابزاری بسیار موثر در طراحی وب سایت دانست. شاید نام فتوشاپ را در ارتباط با عکاسی و گالری های هنری شنیده باشید، اما شاید کاربرد فتوشاپ در طراحی سایت را ندانید!
می توان گفت که همه وب مسترها از فتوشاپ برای ایجاد وب سایت های زیبا استفاده می کنند.
بهینه سازی وب سایت شما باعث می شود مشتریانی که از وب سایت شما بازدید می کنند تجربه کاربری بهتری داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجربه کاربری، می توانید مقاله ux و ui چیست را مطالعه کنید.
فتوشاپ برای موارد بسیار متنوعی در طراحی سایت استفاده می شود، از ویرایش عکس گرفته تا ایجاد پس زمینه های مختلف و تغییر آیکون ها تا ایجاد لوگو و آیکون برای هدر و پاورقی.
ایجاد لوگو نه تنها به سایت شما زیبایی می بخشد، بلکه به شما اعتبار می دهد و لوگوی شما را به برند شما تبدیل می کند.
طراحی سایت با فتوشاپ
وب مسترها برای طراحی وب سایت ها از فتوشاپ کمک زیادی می گیرند.
باور کنید یا نه، فتوشاپ یکی از محبوب ترین تکنیک های طراحی وب است، بنابراین یادگیری آن قبل از ورود به دنیای طراحی وب بسیار مهم است.
اگر کمی در مورد طراح وب سایت مطالعه کرده اید، باید بدانید که زیبایی وب سایت شما یکی از مهم ترین مواردی است که باید روی آن تمرکز کنید تا بتوانید بدون فضا ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید. صفحه
بهترین راه برای جذب کاربران و ترغیب آنها به بازدید از صفحات دیگر شما، ایجاد تصاویر زیبا، پس زمینه های غیر معمول و طرح های مختلف است.
افکت فتوشاپ در طراحی سایت
فتوشاپ علاوه بر زیباسازی سایت شما می تواند به افزایش بازدید شما نیز کمک کند.
علاوه بر عکس‌هایی که در صفحه اول وب‌سایت شما ظاهر می‌شوند، برخی عکس‌ها می‌توانند شما را به خوبی در نتایج گوگل قرار دهند.
به طور کلی آپلود عکس در نتایج جستجو راحت تر از محتوای شماست، بیایید نگاهی به قالب مقاله وب سایت آتگو بیندازیم که در کنار هم قرار گرفته و ظاهر زیبایی دارد و اکثر کاربران شما را مجبور به کلیک کردن می کنند نیز می توانند انجام دهند.
با ایجاد عکس های متنوع و جذاب، وب سایت شما از رقبای خود متمایز می شود و می توانید جایگاه خوبی در نتایج جستجو پیدا کنید.
با فتوشاپ می توانید تصاویر ویژه ای را برای دستگاه های مختلف طراحی کنید تا همیشه ترافیک رضایت بخشی داشته باشید، به یاد داشته باشید که برخی از تصاویر می توانند معنای صدها کلمه را بیان کنند.
البته اگر این موارد مختص سایت شماست و می توانید از خرید سایت آماده خودداری کنید.
برخی از افراد برای جلوگیری از مشکلاتی که در طراحی وب سایت با آن مواجه می شوند به استفاده از وب سایت های آماده روی می آورند.
تیم آتگو بهترین و جدیدترین قالب آماده را برای شما در صفحه خرید وب سایت آماده بارگذاری کرده است که می توانید با هزینه کم خریداری کنید.
استفاده از فتوشاپ در طراحی نمونه های وب سایت
یکی از مهمترین کاربردهای فتوشاپ برای طراحان وب، امکان طراحی قالب های خود در فتوشاپ و همچنین تبدیل طرح های فتوشاپ به کدنویسی و ... می باشد.
قبل از طراحی سایت، طراحان و مدیران سایت می توانند آن را در فتوشاپ نقشه برداری کنند و به روش های مختلف آن را تغییر دهند.
ایجاد یک قالب در فتوشاپ به شما ایده خوبی می دهد که آیا طراحی شما کاربرپسند است یا خیر. کاربر پسند بودن یکی از مهمترین جنبه های طراحی وب است. مقاله UI و UX چیست می تواند یک نمای کلی از این موضوع را به شما ارائه دهد.
پس از مطالعه مقاله ارائه شده کاملاً متوجه می شوید که فتوشاپ برای طراحان وب مفید است.
برای خواندن »جاوا اسکریپت را نصب کنید
مزایای استفاده از فتوشاپ در طراحی سایت
در این قسمت به بررسی برخی از مزایای استفاده از فتوشاپ می پردازیم.
تمامی قسمت های این اپلیکیشن رایگان است
امکان خروجی فایل با پسوندهای مختلف مانند png، jpd و ....
تولید ویژه وب (عکس هایی که اندازه آنها به ویژه برای طراحی وب کاهش می یابد)
امکان تبدیل فایل PSD به html
html چیست؟
پشتیبانی از فیلترهای مختلف و میلیون ها رنگ
امکان تغییر اندازه هر عکس
قابلیت کاهش و افزایش کیفیت تصاویر
سرعت و کیفیت کار را به طور همزمان افزایش می دهد
سرعت طراحی قالب ها با استفاده از نرم افزار فتوشاپ افزایش می یابد
فتوشاپ یک نسخه تحت وب نیز دارد و تقریباً بدون نصب این نرم افزار می توانید از آن استفاده کنید.
جمع بندی
در نظر داشته باشید که با مهارت هایی که در فتوشاپ دارید و همچنین با نرم افزارهای سایت ساز به راحتی می توانید کسب درآمد کنید.
امیدواریم در مقاله استفاده از فتوشاپ در طراحی سایت تاثیر فوق العاده استفاده از فتوشاپ را به شما منتقل کرده باشیم برای مطالعه سایر مقالات ما به قسمت / مقالات منو مراجعه کنید.

بازدید : 0
چهارشنبه 23 شهريور 1401 زمان : 13:20

وب سایت یکی از مهمترین فعالیت های تجاری در دنیای امروز است و به همین دلیل کسب و کارها بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد سرمایه گذاری زیادی در طراحی و توسعه وب سایت می کنند. زیرا بخش قابل توجهی از فروش آنها از طریق این سایت ها انجام می شود با افزایش اهمیت وب سایت ها، ابزارهای کاربردی بسیاری برای طراحی و توسعه رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) وب سایت ها منتشر می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با معتبرترین و بهترین ابزار طراحی و توسعه وب سایت یعنی فیگما آشنا کنیم.
برنامه Kas er fage;
نرم افزار Figma ابزاری کاربردی برای طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری وب سایت ها می باشد. خبر خوب این است که بر خلاف سایر ابزارها، Figma کاملا رایگان است. محیط این برنامه در فضای ابری تنظیم شده است. همچنین اگر از ویندوز استفاده می کنید، لینوکس Figma را می توان به راحتی بر روی سیستم عامل های مختلف مانند مک نصب و اجرا کرد.
نرم افزار Figma همکاری شبکه را نیز معرفی کرده است. این بدان معناست که تیمی از طراحان می توانند همزمان روی توسعه وب سایت کار کنند. در پلتفرم Figma، اعضای تیم می توانند برای سرعت بخشیدن به فرآیند طراحی با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و پیام ارسال کنند.
مزایای برنامه Figma چیست؟
وقتی کاربر وارد وب سایت شما می شود، اگر احساس راحتی کند، قطعاً چند قدم برای خرید از شما برمی دارد. ایجاد حس راحتی در کاربر نیازمند برنامه ریزی و طراحی مناسب است. رابط کاربری و تجربه کاربری دو موضوع کلیدی هستند که در این راستا به آنها پرداخته شده است. با کمک نرم افزار Figma می توانید رابط کاربری و تجربه کاربری وب سایت ها را از صفر تا صد طراحی کنید.
ویژگی های کاربردی Figma برای طراحان و توسعه دهندگان
تا به حال ما می دانیم که فیگما چیست و چه کاربردی دارد. در این بخش باید مروری بر مهمترین مزایای این نرم افزار ارائه شود. از مهمترین مزایای فیگما می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1. مبتنی بر ابر و کاملا آنلاین است
ابر بر اساس Figma است. از طرفی این نرم افزار کاملا آنلاین است. بنابراین می توان به راحتی از هر جایی به آن دسترسی داشت. کافی است طرح را ذخیره کنید تا در هر زمان و هر مکان به آن دسترسی داشته باشید و تغییراتی در آن اعمال شود.
2. قابلیت اجرا بر روی چندین سیستم عامل
اشاره کردیم که figma می تواند به راحتی بر روی سیستم عامل های مختلف از ویندوز گرفته تا لینوکس، اندروید و iOS اجرا شود. نرم افزار Figma را می توان به عنوان یک برنامه تلفن همراه یا به عنوان یک نسخه وب از طریق مرورگر در دسترس قرار داد. تقریباً هیچ نرم افزار طراحی و توسعه وب سایتی با این ویژگی وجود ندارد.
3. می تواند به عنوان یک تیم کار کند
فیگما زیرساخت های لازم را برای همکاری در پروژه های مختلف فراهم می کند. به این ترتیب افراد می توانند همزمان با سیستم های شخصی خود روی پروژه ها کار کنند و با همکاری و حمایت متقابل پیش بروند. همچنین ابزارهایی برای تبادل داده ها و پیام ها در figma وجود دارد که همکاری را آسان تر می کند.
4. رابط کاربری ساده و کاربردی
رابط کاربری Figma بسیار ساده است. کاربران این نرم افزار می توانند به راحتی کار با قسمت های مختلف را یاد بگیرند. در عین حال، بسیاری از ابزارهای طراحی کاربردی در دسترس کاربران است. برخلاف تصوری که بسیاری از مردم فکر می کنند نرم افزارهای مبتنی بر وب با محدودیت های زیادی همراه هستند، Figma انواع ابزارهای طراحی را در اختیار شما قرار می دهد.
علاوه بر کامپوننت های پیشنهادی موجود در فیگما برای طراحی رابط کاربری سایت، ابزارهای خاصی نیز در نظر گرفته شده است که با ترکیب آنها می توانید اجزا و فرم های مورد نظر را ایجاد کنید.
5. کتابخانه آماده است
در نرم افزار Figma بخشی به نام کتابخانه وجود دارد. در کتابخانه، طرح های مختلفی آماده الهام برای طراحی رابط کاربری جدید وجود دارد. با استفاده از این قسمت می توانید طرح های آماده زیادی را مشاهده کنید و برای پروژه های خود از آنها الهام بگیرید.
جمع بندی
در این مقاله به بررسی این موضوع پرداختیم که نرم افزار Figma چیست و چه کاربردی دارد. اگر به دنبال نرم افزاری هستید که در طراحی رابط کاربری تخصص داشته باشد، در حال حاضر بهتر از Figma پیدا نخواهید کرد. آیا تجربه استفاده از Figma را دارید؟ نظرات خود را در مورد این نرم افزار با ما در میان بگذارید.

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 14
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 9
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 10
 • بازدید ماه : 11
 • بازدید سال : 11
 • بازدید کلی : 42
 • کدهای اختصاصی