کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی اعتبار صفحه وب سایت و افزایش آن
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
loading...
YourAds Here YourAds Here

طراحی سایت رایگان

بازدید : 1
شنبه 9 مهر 1401 زمان : 11:54

بهترین شرکت طراحی سایت در مشهد گوگل از PageRank برای تعیین اهمیت صفحات استفاده می کند که یکی از مهمترین فاکتورهای اندازه گیری نتایج گوگل است. رتبه صفحه توسط بنیانگذاران گوگل لری پیج و سرگئی برین در استنفورد پیشنهاد شد. و در واقع کلمه PageRank از نام لری پیج گرفته شده است.
رتبه صفحه چگونه محاسبه می شود؟
اعتقاد مدیران گوگل این است که صفحاتی که لینک های بیشتری دارند صفحات مهم و مهم تری هستند. الگوریتم آنها لینک های ورودی را رای خوبی برای وب سایت در نظر می گیرد. تاثیر یک لینک ورودی در رتبه بندی صفحه شما به عوامل مختلفی مانند صفحه صفحه لینک شده، تعداد صفحات لینک شده در آن و اینکه آیا لینک دنبال می شود بستگی دارد.
در واقع این اصل بسیار قابل قبول است زیرا داشتن لینک های خروجی زیاد به این معنی است که تاثیر زیادی در معرفی منابع به سایت ندارد.
پیچ پیچ چقدر مهم است؟
رتبه صفحه یکی از عوامل متعددی است که بر روی رتبه بندی نتایج گوگل تاثیر می گذارد و تاثیر بسزایی در آن دارد، از طرفی این فاکتور که عددی بین 1 تا 10 است معیار خوبی برای تعیین میزان محبوبیت و اعتبار سایت شما از دید بازدیدکنندگان که تاثیر بسزایی دارد باعث جذب تبلیغات در سایت می شود.
معایب PageRank چیست؟
پس از مدتی، مردم راه‌های افزایش رتبه صفحه را می‌دانند و با استفاده از تکنیک‌هایی مانند بمب‌های گوگل و لینک‌های لینک، این سطح از اثربخشی را می‌پرسند، اما در حال حاضر گوگل تمرکز خود را روی سایت‌هایی که لینک‌های زیادی به صفحات غیرمرتبط دارند، نمی‌کند. تشخیص و ظرافت می دهد و با این کار از افزایش ناعادلانه رتبه صفحه جلوگیری می کند. به همین دلیل از تبادل لینک با صفحات غیرمرتبط و ثبت سایت خود در دایرکتوری های وب که رتبه صفحه گوگل بالایی ندارند خودداری کنید زیرا باعث کاهش اعتبار سایت شما می شود.
رتبه صفحه سایت من چقدر است؟
گوگل هر سال 4 بار پیج رنک را از 1 تا 10 تعیین می کند. این معیار برای هر صفحه به صورت جداگانه تعریف شده است و به کل وب سایت مربوط نمی شود. صفحات مختلفی با PageRank 10 وجود دارد. شما می توانید از افزونه های مرورگر یا سایت های بررسی SEO مانند moonsy برای تعیین رتبه صفحه سایت خود یا سایرین استفاده کنید.
برای افزایش رتبه صفحه چه باید کرد؟
بهترین راه برای افزایش رتبه صفحه، دریافت لینک های ورودی به سایت خود از سایت های با رتبه صفحه بالا است. می توانید با دیگران پیوند تبادل کنید، اما این کار را فقط با صفحات پیوند داده شده و تعداد محدودی انجام دهید. برای تبادل لینک می توانید از تکنیک های تبادل لینک چند طرفه مانند تبادل لینک سه طرفه به جای دو طرفه استفاده کنید که ارزش کمی دارد. در تبادل لینک سه طرفه، صفحه A ابتدا به صفحه B و صفحه B به صفحه C و در نهایت صفحه C به صفحه A پیوند می دهد. در واقع در این روش سایت ها به صورت غیر مستقیم به یکدیگر لینک می شوند. همچنین سایت خود را با دایرکتوری های وب معتبر مانند پروژه Open Directory ثبت کنید.
شما می توانید رتبه صفحه آنها را با پیوند دادن صفحات داخلی سایت خود به یکدیگر افزایش دهید، اما استفاده بیش از حد از این روش بر رتبه صفحه گوگل شما تأثیر منفی می گذارد و در نهایت تولید محتوای مفید و مرتبط راهی مطمئن برای هدایت لینک های ورودی است. دریافت از سایت های دیگر. است.
افزایش قابلیت اطمینان صفحه سایت
همه ما درباره اتوریتی صفحه (لینک، قابل اعتماد بودن یا اعتبار) یا نویسنده اتوریتی شنیده ایم و می دانیم که تأثیر مثبتی بر سئوی وب سایت خواهد داشت، اما آیا معنای واقعی آن را درک کرده ایم؟ پس بهتر است ابتدا اعتبار صفحه یا اتوریتی صفحه را درک کنید سپس نکاتی را برای بهبود آن ارائه کنیم.
Page Authority چیست؟
به زبان ساده، پیج اتوریتی یا اتوریتی احتمالی است که گوگل سایت شما را به کاربران ارائه می دهد و با عددی بین 1 تا 100 تعریف می شود. وب سایتی با قدرت صفحه بالا، سایتی است که رتبه اول یا دوم را در نتایج جستجوی گوگل دارد. اما اگر اعتبار صفحه پایین باشد، ممکن است در صفحه اول گوگل یا به طور کلی در نتایج گوگل ظاهر نشود. لطفا توجه داشته باشید که این اعتبار برای هر صفحه اندازه گیری می شود و برای کل سایت یکسان نیست.
اعتبار صفحه چگونه محاسبه می شود؟
تعیین قابلیت اطمینان محل کار یک مشکل است زیرا عوامل زیادی بر آن تأثیر می گذارد و نمی توان تنها یک عامل مؤثر را در نظر گرفت. محتوای متنی مناسب، لینک های خارجی به صفحه و تگ های تصویر برای اعتبار صفحه بسیار مهم خواهد بود.
اشتراک گذاری محتوای وب سایت در شبکه های اجتماعی و لینک سازی داخلی صفحات وب نیز باعث افزایش اعتبار صفحات شما می شود.
راه های افزایش بالای صفحه
بدیهی است صفحاتی هستند که اعتبار بیشتری به دست می آورند، به عنوان مثال، اعتبار صفحه وبلاگ شما در مقایسه با صفحه درباره ما بسیار بالاتر است زیرا محتوای آن به روز است، مردم در مورد آن نظر می دهند و فعالیت و بازدید بیشتری دارد. اتوریتی دامنه که برای کل سایت اقتدار در نظر گرفته می شود بسیار مهم است اما با افزایش اتوریتی صفحات شانس موفقیت بیشتری خواهید داشت.
با همکاران خود آشنا شوید.
افراد زیادی در کسب و کار شما به صورت آنلاین وجود دارند، یافتن آنها از طریق موتورهای جستجو، ایجاد لینک های دو طرفه، پیوند دادن صفحات یکدیگر به سایت و نوشتن در مورد یکدیگر به سرعت اعتبار سایت شما را افزایش می دهد. بالا می رود.
محتوا حرف اول را می زند
برای صحبت در مورد هر زمینه ای که مربوط به سئو باشد، در نهایت به کیفیت محتوای وب سایت و استفاده از عکس و متن می رسیم، مدیریت برای این قاعده غیرعادی نیست. محتوای صفحه خود را تا حد امکان غنی و با کیفیت کنید، گوگل رضایت بازدیدکنندگان شما را درک می کند و اعتبار صفحه شما را افزایش می دهد. با گذشت سالها، سئو از مسائل فنی و کمی فاصله گرفت و بیشتر به سمت معیارهای کیفی و استراتژی های بازاریابی حرکت کرد.
از تگ های عکس استفاده کنید
زمانی بود که گوگل به تصاویر در وب اهمیت نمی داد، اما اکنون راه های زیادی برای یافتن تصاویر آنلاین وجود دارد، بنابراین تصویر (تگ alt) را تگ کنید و به صفحه خود اعتبار بدهید. در واقع، رعایت این اصول نوشتن می تواند تجربه کاربری (UX) بهتری را برای بازدیدکنندگان وب سایت شما از طرف شما فراهم کند. موتورهای جستجو نمی توانند تفاوت بین متن و تصویر را تشخیص دهند و استفاده از تگ های alt به آنها کمک می کند محتوای سایت شما را بهتر ایندکس کنند و به شما کمک می کند تا روی محتوای مختلف سایت خود تمرکز کنید.
به روز رسانی محتوا
شاید فکر کنید که محتوای قدیمی باعث افزایش اعتبار صفحه می شود، خیر. روزنامه ای را تصور کنید که به مدت سه ماه منتشر می شود، آیا مطالب ذکر شده است یا ارزش خواندن دارد؟ به روز رسانی منظم صفحه و تغییرات در آن باعث افزایش اعتبار صفحه شما می شود و در نتیجه وبلاگ اعتبار بیشتری کسب می کند. گوگل روز به روز برای محتوای جدید و به‌روزرسانی‌های صفحه ارزش بیشتری قائل است و به سایت‌هایی با محتوای تازه رتبه‌بندی بالاتری در صفحات نتایج جستجو می‌دهد. به روز رسانی وب سایت تنها به معنای تولید صفحات جدید برای یک وب سایت نیست، بلکه زمانی که محتوای قدیمی صفحات را اصلاح و نهایی می کنند، می تواند به روز شود و از نظر گوگل یک وب سایت پویا و ارزشمند به نظر می رسد.
جمع بندی
برای رسیدن به صفحه اول گوگل و نتایج برتر آن، به اعتبار صفحه مناسب نیاز دارید. اگر می خواهید موقعیت فعلی سایت خود را بسنجید و آن را با رقبای اصلی خود مقایسه کنید، از ابزار Open Site Explorer Maz استفاده کنید. که رتبه اعتباری صفحه شما و کل اعتبار سایت را به شما نشان می دهد.

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 0

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 14
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 16
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 17
 • بازدید ماه : 18
 • بازدید سال : 18
 • بازدید کلی : 49
 • کدهای اختصاصی